Zaznacz stronę

Każdego dnia dostajesz szansę, żeby spełniać swoje marzenia i być szczęśliwym. Nie masz pewności czy dostaniesz następny dzień. Po co czekać? Wczoraj to przeszłość, jutro to tajemnica, a dziś jest darem.

Wiele osób mówi, że będą szczęśliwi, kiedy znajdą tą wymarzoną osobę, wybudują dom, dostaną lepszą pracę czy kupią nowy samochód. Zastanawiam się dlaczego swoje szczęście warunkujemy czymś z zewnątrz. Dlaczego nie szukamy go w sobie?

Najważniejszą osobą w Twoim życiu jesteś Ty sam. To bycie szczęśliwym powoduje, że możesz dzielić to szczęście z drugą połówką, w pięknym domu czy wymarzonym samochodzie. Twoje szczęście jest w Tobie. Tylko Ty jesteś w stanie odnaleźć do niego drogę.

Z pozdrowieniami,

Cześć! Jestem Iza.

Jestem mamą Małego Messiego i Julii. Adaś od urodzenia ma chorobę Recklinghusena (NF1) i szczęśliwie żyje z guzem mózgu. Jeśli masz tak, jak ja, że bez względu na to, co dzieje się w Twoim życiu, Ty nadal się uśmiechasz, to cieszę się, że tu jesteś! :-) Ludzie, którzy znają moją historię zainspirowali mnie do tego, żebym opowiedziała o moich sposobach radzenia sobie w trudnych chwilach. Ten blog jest tego początkiem.